Оголошення сайту

Дистанційний курс «Learn Moodle 3.7 Basics»

 
 

ris17 липня 2019р. кандидат економічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Сененко Інна Анатоліївна та провідний спеціаліст відділу супроводу дистанційного навчання КНТЕУ Стратанович Тетяна Едуардівна отримали сертифікати  Moodle про проходження дистанційного курсу «Learn Moodle 3.7 Basics».

Цей безкоштовний чотиритижневий англомовний курс призначений для всіх, хто використовує навчальну платформу Moodle для викладання. Теоретичні роз’яснення традиційно представлені у вигляді ресурсів сторінка, книга та відеоролики з текстовими субтитрами, які можна було скачати всією папкою). Курс цікавий тим, що приділяє увагу не тільки публікації статичних навчальних ресурсів, але й виконанню різноманітних діяльностей:  декілька форумів, тестів, опитувань, глосарій, wiki, зворотній зв’язок, база даних, чат. Найбільш цікавою та важливою була діяльність семінар, в якому необхідно було запостити свою інформацію з текстом, посиланням та зображенням, далі оцінити роботи інших учасників, а потім отримати їхні оцінки. В курсі встановлені важливі дати (терміни виконання). Ще однією задачею було створити свій практичний курс, дати доступ до нього іншим учасникам, отримати відгуки на нього та оцінити практичні курси інших учасників у форумі. Два тьютори надсилали на пошту актуальні повідомлення. Відчувалась спільна робота більш ніж 5 тис. учасників зі всього світу через постійне спілкування у чатах та форумах. Цікаво було вивчити структуру та ознайомитись з методикою навчання за справжнім дистанційним курсом від Moodle.

Наступний аналогічний курс стартує 13 січня 2020р. Знайти його можна на сайті https://learn.moodle.net. Радимо викладачам КНТЕУ пройти його та отримати сертифікат для підвищення кваліфікації та застосування практичних навичок в очно-дистанційному навчанні.

ris1

ris1ris1